Mansur Yavaş: Türkiye’de Mansur Yavaş Belediyeciliği Tescillenmiştir

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Mansur Yavaş: Türkiye’de Mansur Yavaş Belediyeciliği Tescillenmiştir
Mansur Yavaş Ankara'da seçim sonrası konuşma gerçekleştirdi.

Ankara’da seçim konuşması yapan Mansur Yavaş Rekor oy aldıklarını belirterek vatandaşlara teşekkürlerini iletti. Yavaş konuşmasına şu sözlerle başladı,

”Çalışmalarımıza inanan, bizlere güvenen başta Genel Başkanımız Özgür Özel olmak üzere görev alan herkese teşekkür ederim. Başkentimizin adil yönetim anlayışı için görev alan, başta kadın görevlilerimiz olmak üzere Ankara halkının tamamına yürekten teşekkür ediyorum.

Kendilerine atılan iftiralara rağmen bana güç veren biricik aileme ve çocuklarıma da ayrıca çok tyeşekkür ediyorum. Aldığımız her solukta güçlerini yanımızda hissettiğimiz herkese çok teşekkür ediyorum. Biz bu seçim sonuçlarını zafer olarak görmüyoruz. Bizim karşımızda düşman yok. Siyasi görüşlerimiz farklı olabilir ama artık seçim bitti. 6 milyon Ankaralıya kimseyi ayırmadan hizmet etmeye devam edeceğiz.

Bu kent bize Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ve silah arkadaşlarının başta olmak üzere gelmiş geçmiş tüm şehitlerimizin emanetidir. İşte biz bu emanete sahip çıkmaya devam edeceğiz. 6 milyon tek yürek olacağız. Bir demokrasi yarışı bitmiş, Ankaralının helal oylarıyla tüm Türkiye’de Mansur Yavaş belediyeciliği tescillenmiştir.

”İşte böyle rekor oyla seçiliyorsunuz”

Rekor oy oranını belirterek sözlerine şu ifadelerle devam eden Mansur Yavaş,

”Emek ve alın teri kazandı, rantçılar kaybetti sosyal belediyecilik kazandı. Ankara’da seçimi imar baronları kaybetti, Ankaralılar kazandı. Herkes bilmelidir ki bizim belediyecilik anlayışımız hiç kimseye değil sadece Ankara halkına halkına meftun ve kölelik yapmayı kabul etmiş bir belediyecilik anlayışıdır. Sizlere söz veriyorum, sizlere aldığımız paranın hesabını kuruşu kuruşuna vereceğiz. Ankara sanayisine, turizmine, ulaşımına, kültürüne ve sanatına yatırım yapmaya devam edeceğiz. Bu seçim sonuçları bize olduğu kadar tüm Türkiye’ye de yol haritası çiziyor. Halka hesap verirseniz, az laf çok iş yaparak çalışırsanız işte böyle rekor oyla seçiliyorsunuz.

Sizlere layık olmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Bizlere düşen bir aile olduğumuzu yeniden göstermektir.” diyerek konuşmasını noktaladı.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Fatih Erbakan: Bu Sonuçlar Yeniden Refah’ın İktidara Yürüyüşünün Ayak SesleridirÖnceki Haber

Fatih Erbakan: Bu Sonuçlar Yeniden Refah...

Özel: Seçmen, Türkiye Yeni Bir Siyasetin Kurulmasına Karar VerdiSonraki Haber

Özel: Seçmen, Türkiye Yeni Bir Siyasetin...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar